اطلاعات این آگهی نادرست است ؟

عرفان برق غرب

برق صنعتی - ابزار دقیق - تابلو بانک خازن - سیستمهای اصلاح ضریب توان - تجهیزات نیروگاهی - chp , cchp - گاز - ّ - برق - بخار - خدمات ورزشی - روغن کشی کلزا- تولید پروتئین سویا - تولید علم و به روزرسانی - مولد مقیاس کوچک - استخر و آبدرمانی هتکس چنجر - سیم و کابل - تابلو برق - روشنایی - طراحی و مشاوره - راه اندازی خطوط تولید

تلفن :
تلفن :
موبایل :
فکس :
ایمیل :
ادرس دفتر مرکزی : کیلومتر 5 دیواندره سنندج مجتمع تولید برق و حرارت دیواندره
ادرس کارخانه : کیلومتر 5 دیواندره سنندج مجتمع تولید برق و حرارت دیواندره

شرکت عرفان برق غرب با استفاده از تجارب مهندسین با سابقه هم اکنون با گذشت چندین سال سابقه فعالیت مفید در عرصه صنعت برق و کارآفرینی های متعدد در این زمینه و مدارک ملی و بین المللی ازمجموعه های پیشرو در صنعت برق کشور است.
توسعه کیفی در راستای بهره برداری اقتصادی نیروگاه با رویکرد افزایش راندمان به عنوان واحد تولیدی وابسته به خود.
مشارکت در کاربرد انواع فناوری های تولید و بستر سازی برای استفاده از این فناوری ها در راستای برنامه های شرکت
ارائه خدمات مطلوب و بهینه فرهنگی ورزشی برای آحاد مردم در راستای ارتقاء سلامت با توجه به وضع موجود و احراز جایگاه ممتاز در بین موسسات مشابه .
اثرگذاری بر آینده صنعت برق کشور و تثبیت جایگاه شرکت به عنوان مرکز فنی و تخصصی برق و تجهیزات نیروگاهی و ابزارآلات وابسته به آن .
برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیشگیری از وقوع حوادث (ایمنی و بهداشت) ناشی از کار و کنترل عوامل زیان آور محیط کار (عوامل فیزیکی و شیمیایی و ارگونومی و روانی ).
 برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیشگیری از آلودگی های محیط زیست (خاک و هوا و آب) و کاهش مصرف منابع گاز با اجرای سیستمهای بهینه سازی مصرف و راندمان دستگاهها و جلوگیری از هرز ریختن منابع .;

لطفاً در صورتی که با ما تماس گرفتید ، اعلام نمایید که آگهی شرکت ما را در سایت کمپانی ها مشاهده نموده اید

آخرین آگهی های ثبت شده

آخرین آگهی های ثبت شده