اطلاعات این آگهی نادرست است ؟

نیک تجارت بزرگمهر قهستان (زعفرانت)

کوتاه‌ و ساده کردن دسترسی به طلای سرخ، از پایتخت زعفران جهان تا هر کجا که شما هستید، هدف اصلی گروه زعفرانت است.

تلفن :
تلفن :
موبایل :
فکس :
ایمیل :
ادرس دفتر مرکزی : خراسان جنوبی، قائنات، خیابان مهدیه، بین مهدیه 1و3، پلاک 49، ساختمان زعفرانت، کدپستی 9761816573
ادرس کارخانه :

زعفرانت چه کار می کند؟
ما با زعفران زندگی می کنیم؛ همان طور که جنوبی ها با خلیج و شمالی ها با خزر…
مردم قائنات بیش از ۷۰۰ سال است که این خوشبوی شاداب را می‌کارند و می‌دارند و عرضه می‌کنند و همان قدر زعفران را می‌شناسند که فرزندانشان را.
کوتاه‌ و ساده کردن دسترسی به طلای سرخ، از پایتخت زعفران جهان تا هر کجا که شما هستید، هدف اصلی گروه زعفرانت است. زعفرانت اولین سامانه تخصصی طلای سرخ ایران است که سالها قدمت و سخاوتِ کویر قائنات را به کمک فناوریِ اطلاعات، در قالب فروشـگاه آنلاین تخصصی زعــفران خـالصِ ایرانی پیش روی شما قرار می‌دهد. زعفرانت با ارائه گواهینامه کتبیِ اصالت، کیفیت و قیمتِ محصولات خود را تضمین کرده، شما را میزبان عطرِ اعتماد یک خرید امن و مستقیم خواهد کرد.
طلای سرخ هم مانند هر کالای ارزشمند دیگر، سودگرانی دارد، زعفرانت با حذف واسطه ها به شما اطمینان می‌دهد محصولی که خرید می‌کنید، عاری از هر نوع ناخالصی است.
زعفرانت علامت تجاریِ ثبت شده ی شرکت نیک تجارت بزرگمهر قهستان (سهامی خاص) به شناسه ملی : ۱۴۰۰۵۶۵۴۳۵۰۰ و شماره ثبت : ۱۲۹۹ است. چشم انداز ما سهولت دسترسی مشتریان به طلای سرخ در هر سطحی از سفارش (جزئی یا کلی) و در هر نوع ( زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال، زعفران دسته، زعفران کنجه) با بسته‌بندی محافظ کیفیت و در شأن تحفه اصیلِ ایرانی است.
زعفرانت در تحقق اهداف خود، آموزش تخصصی، مشاوره رایگان، پشتیبانی مستقیم، تخفیف ویژه و ارائه گزارشِ مستند را نه مزیت، بلکه بخشی از تعهدات خود نسبت به مشتریانِ ادویه طلایی ایران می‌داند تا سفره های میهمان نواز ایرانی همیشه میزبان زعفران و زعفرانت باشد.;

لطفاً در صورتی که با ما تماس گرفتید ، اعلام نمایید که آگهی شرکت ما را در سایت کمپانی ها مشاهده نموده اید

آخرین آگهی های ثبت شده

آخرین آگهی های ثبت شده