اطلاعات این آگهی نادرست است ؟

شرکت صنایع برق هایبريد

تلفن :
تلفن :
موبایل :
فکس :
ایمیل :
ادرس دفتر مرکزی : هران، خیابان مطهری، بین سهروردی و ترکمنستان، پلاک 59 واحد5
ادرس کارخانه : تهران، جاده خاوران، بعد از پلیس راه شریف آباد، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، نبش خیابان 23

شرکت صنایع برق هایبرد در زمینه طراحی و تولید تابلو های توزیع و کنترل برق فشار ضعیف و فشار متوسط از اواسط دهه شصت تاکنون بطور مداوم مشغول بوده و کسب و کار خود را در این زمینه کسترش داده است، و حاصل این تلاش مداوم را می توان چه در توان تکنیکی و فیزیکی شرکت و چه در دانش حرفه ای شرکت مشاهده نمود.

این شرکت گواهینامه ISO9001:2000 در زمینه مدیریت کیفیت را از شرکت آلیانس آمریکا در سال 1383 اخذ نموده و این سیستم را با دقت پیاده سازی کرده و هم اکنون مورد استفاده قرار می دهد. کارخانه شرکت صنایع برق هایبرد واقع در شهرک صنعتی عباس آباد، مجهز به کلیه ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته در زمینه فلزکاری، مونتاژ و رنگ می باشد و تیم متخصص تولید مستقر در کارخانه کیفیت تولیدات را تضمین می کنند.

هدف اصلی ما کسب سهم بزرگتری از بازار تابلوهای برق در ایران و یکپارچه سازی و ترکیب تجارت بین المللی در فعالیتهای کنونی سازمان جهت تولید و تحویل محصولات با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان با بکار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی و قطعات موجود در تابلوسازی و توزیع برق است. بازار هدف ما در آینده ای نزدیک کشورهای خاور میانه و حوزه قفقاز خواهد بود.

دیدگاه و گرایش ما نسبت به مشتری دیدگاه تعامل و تبادل است، و این ما را قادر می سازد دقیقا از خواسته مشتری اطلاع پیدا کرده و محصول را دقیقا منطبق با خواست مشتری تولید کنیم. ما اطلاعات لازم را جمع آوری نموده، و در صورت نیاز طرح پیشنهادی را که بهینه، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است ارائه می دهیم.;

لطفاً در صورتی که با ما تماس گرفتید ، اعلام نمایید که آگهی شرکت ما را در سایت کمپانی ها مشاهده نموده اید

آخرین آگهی های ثبت شده

آخرین آگهی های ثبت شده