اطلاعات این آگهی نادرست است ؟

سازه امن گستر نوین

سازه امن گستر نوین با راهکارهای مناسب، خواسته ها و نیازهای شما را به واقعیت تبدیل میکند. ما از بهترین متریال برای محصولات ( درب ، سازه ، سردرب ، فلاشینگ ، پله فرار ، فرفورژه و . . . ) استفاده میکنیم.

تلفن :
تلفن :
موبایل :
فکس :
ایمیل :
ادرس دفتر مرکزی : تهران - میدان رسالت - ضلع جنوب شرقی - شماره 786 طبقه دوم
ادرس کارخانه : کهریزک - 60 متری امام حسین - معدن نهم - چمران - چمران چهارم - شماره 93

سـازه امن گستر نوین با هـدف آسـایش و راحتی مشتریان عـزیز و با تکیه بر دانش و تخصص خود و پیشگام بودن نسبت به سایر شرکتهای مشابه از طریق وب سایت خود ارائه می دهد : بیش از 5000 عکس قابل دانلود در گالری عکس ، اطلاعات مهندسی مربوط به آهـن آلات و ساختمان، مقالات معماری، شهرسازی، شـفاف سازی قیمتها و . . .
سازه امن گستر نویـن در سال 1377 با توجه به دانش شغلی، تجـربیات اکتسابی و استعداد در زمینه ساختمان و سازه های فلزی با توکـل به خداوند منان فعالیت خود را در راستـای خدمات سازه ، انواع درب های فلزی و آهنگری ساختمان آغاز نموده است .
ما طی 19 سال خدمت همواره آموختیم که بقـا و پیشرفت مرهون خلاقیت ، نوآوری و وجود نظم و صداقت در ارتبـاط با مشتریان محترم بوده ، به همین جهت با مشترکین معتبر و ماندگـار مرتبط گردیده ایم . و مصمم هستیم این رابطه را با تعقیب رویه ایکه تا بحال داشته ایم روزبروز استحکـام بیشتر بدهیم.;

لطفاً در صورتی که با ما تماس گرفتید ، اعلام نمایید که آگهی شرکت ما را در سایت کمپانی ها مشاهده نموده اید

آخرین آگهی های ثبت شده

آخرین آگهی های ثبت شده